PL | EN | RU

Automatyzacja Procesów Przemysłowych

Praca

Do Siedziby w Warszawie poszukujemy:

Projektant Układów Automatyki

Opis stanowiska pracy:
- tworzenie dokumentacji projektowej
- projektowanie układów automatyki
- przygotowywanie specyfikacji projektowej
- uruchomienia systemów układów sterowania na obiektach

Wymagania:
- wykształcenie wyższe (kierunek Elektryka, Automatyka lub pokrewne)
- umiejętność samodzielnej realizacji zadań oraz współpracy z zespołem projektowym
- mile widziana znajomość środowiska ePplan/ELCAD
- prawo jazdy kat. B
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:
- umowę o pracę
- pakiet dodatkowego ubezpieczenia na życie
- możliwość pracy przy zaawansowanych technicznie projektach
- korzystne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

Do Biura we Wrocławiu poszukujemy:

Programista Systemów Sterowania

- projektowanie oprogramowania dla systemów sterowania i automatyki przemysłowej
- programowanie sterowników PLC, wizualizacji HMI i SCADA, systemów DCS oraz robotów przemysłowych Fanuc/ABB/KUKA
- uruchomienia systemów sterowania na obiektach

Wymagania:
- mile widziane wykształcenie wyższe(kierunek Elektryka, Automatyka lub pokrewne)
- mile widziana znajomość środowiska RSLogix, Factory Talk, Simatic, PCS-7, Freelance 2013, robotów FANUC/ABB/KUKA